Pedikúra

Dejte svým nohám pocit lehkosti...

 

Julie Dostalek - pedikúra

- něžná péče o Vaše nohy s přípravkama FOOTLOGIX, skloubení medicíny s pedikúrou

je nová technologie,která je první a jedinou pedikúrní péčí na světě s pěnovou řadou PEDICEUTICALS,která napomáhá aktivním látkám proniknout hlouběji do problematické kůže na nohou.

 

Základní  ošetření Footlogix

  • koncentrovaná koupel s kyselinou mléčnou salicylovou a ureou
  • úprava okolí a délky nehtů
  • odstranění zrohovatělé pokožky speciálním pilníkem (event.skalpelem v nutných případech)
  • peeling pro dokonalé zjemnění pokožky s mořskou řasou,  bambuckým máslem, slunečnicovým olejem, nadrcenou pemzou a éterickými oleji
  • aplikce hydratační  DD krémové pěny s ureou, spirulinou, koenzymem Q10, glycerinem a vit. E - Nevytváří mastný film na pokožce.

Možnost zakoupení pěn v provozovně.

Pedikúra  účinně pomáhá při řešení problémů s chodidly a nehty. Pravidelná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let. Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Poté se nohy důkladně osuší a odstraní se přebytečná kůže a otlaky, kuří oka a následuje úprava nehtů. Při mokré pedikúře se používá k tomuto účelu skalpel, s pomocí kterého se opatrně odstraní změkčené kožní přebytky.Na závěr je aplikován krém s krátkou masáží nártu a chodidel.

Medicinální pedikúra přístrojem

Suchou tzv. medicinální pedikúru provádím pomocí podologického přístroje se speciálními brusnými kotoučky. Velmi tichý přístroj je vybaven odsáváním prachových částic vznikajích během broušení. 

Medicinální pedikúra je bezbolestné ošetření a bez narušení integrity pokožky. Účinně vyhlazuje chodidla,nehty,drobné praskliny v kůži a s její pomocí lze odstranit zarůstající nehty, kuří oka.

Je to příjemná procedura, která nebolí ani při ošetření bolestivých poranění, nebo nohou s jemnější pokožkou se zvýšenou citlivostí.Minimalizuje riziko infekce a poranění.Vhodná pro diabetiky,lidi trpící lupénkou či žilním onemocněním

Ceník

FOOTLOGIX               460,- 

Footlogix zábal            120,-

Mokrá pedikúra           350.-

Medicinální pedikúra   390,-

Depilace                     150,-

Peeling                         90,-

Parafínový zábal         140,-

Lakování                      40,-

Akce
19. 3. 2019NOVINKY

PERMANENTNÍ MAKE UP PRSNÍCH DVORCŮ A BRADAVEK

Prsa jsou symbolem ženské krásy. 

Nabízíme vám nový způsob estetické korekce prsních… vice informací

19. 3. 2019NABÍDKA PRÁCE NA ŽL

HLEDÁTE PRÁCI?

Do našeho studio ARS přijmeme na pracovní pozici:

- KADEŘNICI

- NEHTAŘKU 

- MASÉRKU

vice informací