Proměny

UKÁŽEME VÁM VAŠI VLASTNÍ KRÁSU

Poskytujeme poradenskou činnost, která umožňuje
našim klientkám vylepšit jejich vzhled či poradit v případech, kdy ony samy mají potřebu změnit účes, styl oblékání nebo líčení. 

Kosmetička Ivana Čechmánková

Začneme kosmetikou..

Vizážistika velmi úzce souvisí s kosmetikou. Kosmetika jako činnost směřuje k tomu, co nejdéle udržet optimální vzhled a zpomalit stárnutí kůže na základě aplikace kosmetických přípravků a úkonů, vizážistika tento celkový vzhled zdokonaluje.

Je třeba si uvědomit, že výraz obličeje odráží náš psychický stav, naše emoce a povahové vlastnosti. Nelze zastavit přirozený proces stárnutí, ale lze tento proces výrazně zpomalit a navíc získat i psychický efekt v podobě mladšího a příjemnějšího vzhledu. Naučíme Vás správně pečovat o Vaši pleť.


Změna účesu

Nejprve Vám poradíme a navrhneme podle analýzy vlasů jaký střih a barva vlasů jsou pro Vás vhodné,zda je potřeba regenerace a oživení vlasů a poté se již pustí naše zkušená kadeřnice do proměny.


Vizážistika, líčení

Provádíme barevnou typologii, která ctí zásadu harmonie barev jednotlivých ročních období. Tyto zásady nám pomáhají poradit našim klientkám tak, aby vznikl soulad mezi jejich osobností s barvami vlasů, šatů a make-upu. 

Na základě rozboru podle tvaru obličeje, postavy, účesu, projevu, povoláníVám  doporučíme líčení, kosmetiku, účes a styl oblékání 

Znalost korekcí pomůže skrýt drobné nedostatky jak v barevném odstínu pleti či rtů, tak tvarové odchylky či asymetrie částí obličeje. 

Barevná typologie pomůže navrhnout odpovídající barevné schéma líčení. Model líčení pro všechny příležitostí, počínaje bleskovým líčením, které vám umožní zdokonalit svůj vzhled během několika málo okamžiků, po líčení pro speciální příležitosti, jako je fotografování nebo slavnostní údálosti. 

 

Ruce jako vizitka ženy

Zvýrazněte svou krásu modelací a berevnou úpravou nehtů.

Nabízíme modeláž akrylovou i UV gelem, P-shine manikúru, dokážeme zdobit nehty jak na všední den tak na speciální příležitosti. Relaxaci a hebkost rukou našich zákaznic zajistí různé způsoby manikúry a parafínové zábaly.

Akce
19. 3. 2019NOVINKY

PERMANENTNÍ MAKE UP PRSNÍCH DVORCŮ A BRADAVEK

Prsa jsou symbolem ženské krásy. 

Nabízíme vám nový způsob estetické korekce prsních… vice informací

19. 3. 2019NABÍDKA PRÁCE NA ŽL

HLEDÁTE PRÁCI?

Do našeho studio ARS přijmeme na pracovní pozici:

- KADEŘNICI

- NEHTAŘKU 

- MASÉRKU

vice informací